איך תדעו שבת הזוג תסכים להצעת האירוסין שלכם?

כמו באגדות וגם בחיים, אלפי גברים יוצאים למסע חיפוש אחר טבעת האירוסין המושלמת. בדרך, הם מתכננים את המקום המושלם להצעת אירוסין. איפה זה יקרה? על שפת בריכה במלון, בחוף הים, במסעדה, בצניחה חופשית בגובה 10,000 רגל, על יאכטה בלב ים, עם נגן כינור רומנטי, בחיק הטבע, עם בלונים, בלי בלונים, ביקב בין חביות עץ אלון, בחוות סוסים, בחדר בריחה מלא בנרות, על שפת הכנרת, עם קונפטי, בלי קונפטי, בצימר בגליל, במצפה רמון, על שפת המכתש, באילת, בריף הדולפינים, בכותל, בלילה, ביום. ותמיד תמיד עם טבעת מושלמת שמביאה אושר גדול.

אנחנו מלווים אותם באולם התצוגה שלנו, מגיעים לבחור טבעת אירוסין. מתלבטים בין העיצובים השונים, מתמודדים עם התקציב, מתייעצים עם חבר טוב, לפעמים גם ההורים. בוחנים את הטבעת דרך העיניים של בת הזוג ולפעמים, גם מחפשים את האישור שלנו. זהב לבן? זהב צהוב? יהלום עגול? מרובע? עיצוב קלאסי ומאופק? עיצוב נועז ובעל נוכחות? מסתבר שכל אחד מאלפי הלקוחות שלנו מגיע עם טעם וסגנון שונה. אנחנו מחוייבים להציע לכל אחד פתרון הולם על פי מפרט הדרישות הייחודי שהוא רוצה.

לאורך עשרות שנים אנחנו מלווים גברים שמגיעים אלינו לאולם התצוגה כדי לבחור טבעת אירוסין. זה רגע האמת של מערכת היחסים. ב-99% מהמקרים החברה מסכימה. וזה נפלא. זה אכן רגע מיוחד במינו עבור כל זוג שהחליט לקשור את חייו יחד. זו התחלה של חיים משותפים, משפחה ואחריות גדולה. זה לא רק בלונים, נרות וקונפטי. אלא רגע גדול ומשמעותי בחייו של זוג צעיר.

כן או לא? אז איך תדעו שהצעת האירוסין שלכם תיענה בחיוב? איך תדעו שאתם עומדים לעבור אירוע מרגש ומיוחד שבסופו האישה שאתם אוהבים תסכים למסד את הקשר וללכת אתכם עד לאופק?

הנה כמה סימנים שיסייעו לכם לזהות אם הרגע הזה הולך לכיוון הנכון. קודם כל כשנשים רוצות משהו, הן גורמות לזה לקרות. אומרים שתקופת הקיץ היא תקופת החפירות. נשים מתחילות לחפור לבן הזוג, אם לא באופן ישיר, אז באופן מרומז. ראית בפייסבוק? החבר שלך התארס. ראית? חברה שלי התארסה. איזה כיף לה. ואתה אמור להבין את הרמז. כי גם אתה רוצה שלבת הזוג שלך יהיה מויי כיף.

לפעמים זה יגיע מחברה שלה, היא כבר תעיר אותך מתרדמת החורף שלך. תרמוז לך שכדאי לך לזרום לכיוון הצעת אירוסין. לפעמים זהי יגיע מבת הזוג שלך, פתאום תגלה שהיא שולחת לך תמונות של טבעות אירוסין שמוצאות חן בעיניה, ואתה אמור להבין את הרמז. פתאום תקבל רמיזות על כל מיני מקומות מיוחדים להצעות אירוסין. בים, ביבשה ואפילו באוויר. בצימר בגליל, במסעדה על מצוק, בשקיעה בחוף הים, בצניחה חופשית, בריף באילת, עם דולפינים, בלי דולפינים. אל תדאג, כשבת הזוג שלך תהיה מוכנה, אתה תרגיש בזה. בדיוק כמוה. לך על זה. בת הזוג שלך רוצה שזה יקרה וזה בהחלט שווה טבעת אירוסין מושלמת. בהצלחה.