הנה זה קורה, רגע האמת, המאני טיים של מערכת יחסים

הגעתם לשלב שבו אתם שוקלים לקנות טבעת אירוסין. בהחלט רגע מרגש שתזכרו אותו לעד. אבל לפני הבחירה, אתם מוצאים את עצמכם מבולבלים ומתקשים לקבל החלטה.

אתם צודקים, זה בהחלט תהליך מורכב שמחייב לימוד מקדים.

כדי לבחור טבעת אירוסין נדרשו רק כמה שאלות: צורת חיתוך פרינסס או אמרלד? זהב לבן או צהוב? היום זה כבר הרבה יותר מסובך. צריך להכניס אין ספור שיקולים לפני שמקבלים החלטה חכמה. קבלו את הטיפים שלנו לבחירה חכמה של טבעת אירוסין.

 

לא להיצמד לטרנדים

טבעת אירוסין היא ביטוי קלאסי נצחי של אהבתכם. ולכן המטרה צריכה להיות למצוא את היהלום המתאים לארוסתך. אין לזה קשר לטרנדים כאלה ואחרים, אלא אך ורק לטעמה האישי.

המשימה שלך היא לקלוע לטעמה המיוחד. האינטרנט יכול להיות מקור חשוב לחיפוש הסגנון שמתאים לבת הזוג שלך.

האם אתה מעוניין בזהב או זהב לבן? האם היא עונדת תכשיטים או שיש צורך לבחור בתכשיט סמלי שיבטא את הקשר העמוק ביניכם. אם תתבונן בסגנון האופנתי של בת הזוג תוכל לדלות מידע אודות טעמה האישי. כך תוכל לקלוע לטעמה המיוחד ולהצליח בבחירת טבעת האירוסין.

 

יהלום לא חייב להיות מושלם על הנייר

בדרך כלל אתם נתקלים בארבעת הפרמטרים שיסייעו לכם לקנות יהלום מושלם. צבע, חיתוך, בהירות וקראט. חשוב לזכור שארבעת הפרמטרים הם רק חלק מהגורמים שיסייעו לכם להגיע להחלטת קניה חכמה.

אתם לא צריכים יהלום בצבע D מושלם כדי לעצב טבעת יפה. עדיף לשפוט יהלום על פי התחושה שהיא נותן לכם ולא על פי דירוג ה- GIA (יהלומים מדורגים מ- D ועד Z על ידי המכון הגמולוגי של אמריקה) יהלום שקיבל דירוג גבוה, יכול לשמש כנקודת התחלה, אך זה לא אמור להיות הגורם היחיד שקובע.

 

איך מתמודדים עם סוגיית גודל היהלום?

הטיפ שלנו. הגודל חשוב, בתנאי שזה מוסכם עליכם בשלב בחירת הטבעת. יש לקוחות שמגיעים אלינו עם שאיפה לבחור יהלום גדול. אם זה חשוב לך ולבת הזוג, זה אפשרי. אבל אז, אם החלטתם ללכת על גודל, שימו פחות דגש על צבע ובהירות.

כיום הרבה נשים מעדיפות את הסגנון המאופק ופחות את הסגנון הראוותני. לכן חשוב מאוד להתייחס לטעם האישי. ככל שתשקיעו בבחירת טבעת יהלום תואמת לסגנון של בת הזוג, תבצעו מהלך של קניה חכמה ומשתלמת.

חשוב לדעת מהיכן הגיע היהלום

למעלה מחמישים שנים אנחנו מלווים לקוחות בהליך רכישת תכשיט משובץ יהלום. כבר עשינו זאת בהצלחה עם אלפי לקוחות. למדנו מהניסיון שהסיפור על היהלום לא פחות חשוב.

המידע הגמולוגי והתיעוד שאנחנו מביאים לכל יהלום מסייע להליך המכירה ומעשיר את דעתו של הקונה.

אנחנו רוצים קונים חכמים. כאלה שיודעים לזהות את המקור של היהלום ולהעריך את השקיפות שאנחנו מציעים לכל לקוח שמגיע אלינו. אנחנו מאמינים שלכל לקוח יש בחירה אישית והיא מעוגנת בסיפור הרקע של היהלום. אנחנו כאן כדי ליצור חיבור מרגש בין יהלומים לאנשים.

 

היהלום המרכזי הוא יצירת אמנות

כשאתם נמצאים בשלב הבחירה של טבעת אירוסין, אתם יכולים להתייחס ליהלום המרכזי כמו ליצירת אמנות. ברגע שתבחרו את היהלום שאתם אוהבים, תוכלו לגשת לבחירת טבעת האירוסין שתדגיש את יצירת האמנות שבחרתם.

חשוב מאוד שהבחירה בין שני האלמנטים תהיה בחירה מושכלת ומותאמת. כדי שהטבעת תהיה מושלמת. הן ברמת היהלום המרכזי והן ברמת העיצוב והסגנון של הטבעת.

 

הטעם האישי שלכם צריך לבוא לידי ביטוי בבחירה

אין טעם לחשוב כמו כולם. טבעת אירוסין היא ביטוי לבחירה מאוד אישית שלכם. לכו עם הטעם שלכם הכי רחוק שאפשר.

הבליטו את הסגנון הייחודי של בת הזוג. זה רגע מאוד מיוחד בחייכם וצריך לתת לו דגש. בני דור המילניום ידועים בבחירות הנועזות שלהם.

החיבור שלהם ליהלום מגיע מהחלטות מאוד נועזות. אנחנו יודעים להעריך לקוחות עם החלטה יוצאת דופן ויש לנו את היכולת להציג מגוון אפשרויות שעונות להגדרה סגנון בלתי שגרתי.

זה יבוא לידי ביטוי בליטוש היהלום וגם בבחירת סגנון הטבעת. אם אתם רוצים לפרוץ גבולות נשמח לסייע לכם.

 

קחו בחשבון אולם תצוגה עם מחלקת צורפות, חלק מחנות המפעל

אם אתם מחפשים טבעת אירוסין מקורית ומותאמת לטעם האישי שלכם בעיצוב, קחו בחשבון שאם יש באולם התצוגה מחלקת צורפות ברמת פרימיום, השמים הם הגבול.

תוכלו לעצב את הטבעת בשיטת MIX & MATCH  ולהגיע לסגנון אישי מעורר השראה. כל התהליך יקרה לנגד עיניכם וזה יכול להפוך את הליך הקניה ליצירתי ובלתי נשכח.

 

טבעת אירוסין לא קונים לבד

בסיס הידע שלכם הוא לא גדול. זה נכון שאתם מקדישים לכך זמן לימוד, אבל עדיין כשמדובר בתכשיט משובץ יהלומים, תמיד תמיד ליהלומן יש מרחב תימרון גדול משלכם. אנחנו מאמינים בשקיפות ובהוגנות.

אנחנו רוצים שתגיעו אלינו עם יכולת לנהל משא ומתן באופן שקול והוגן. בואו עם חבר שכבר התארס. הוא יסייע לכם בהליך הבחירה. יכול להיות שתגלו שהחבר שלכם קנה כבר אצלנו. לחבר יש תפקיד לסייע לכם לפעול בשיקול דעת ולהגיע לבחירה חכמה ומשתלמת.

 

אל תתחייבו – אנחנו מעדיפים קונים מרוצים

אתם יכולים להתחייב בפני בת הזוג שלכם. עם זה אנחנו חיים בשלום. בדרך כלל, כשקונה רוצה להגיע להחלטה, ממש לפני סגירת עיסקה, אבל הוא נשאר עם התלבטות.

אנחנו תמיד מעדיפים לתת לו לבדוק אצל המתחרים. אין לנו מה להסתיר וזאת הדרך שלנו להעניק ללקוח תחושת בטחון.

למה אנחנו עושים את זה? כדי להרוויח קונה מרוצה ב-100%. קניית יהלום היא קניה רגשית שמחייבת אמון מוחלט. לעולם לא נבגוד באמון שהלקוחות נותנים בנו.

 

מה הסכום להשקעה בטבעת?

בעבר היה נהוג לחשב את עלות טבעת האירוסין לפי מספר המשכורות החודשיות. אנחנו לא מעוניינים שתחשבו שההשקעה ברכישת טבעת אירוסין משובצת יהלום תחושב במשכורות. אין לנו עניין להכתיב לכם המלצות מהסוג הזה.

לעומת זאת, אנחנו מתחייבים להציע לכם טבעת אירוסין מקורית ומיוחדת בתקציב שאתם תחליטו עליו. תגלו שיש לנו מבחר מדהים של 100,000 תכשיטים ויהלומים בתצוגה קבועה ואנחנו יכולים להמליץ לכם על אין ספור אפשרויות והכל כדי שתקבלו החלטה מושכלת, במסגרת התקציב שלכם.